Kaszak w obrębie wargi sromowej u 26-latki

Na wardze sromowej mam kaszaka,którego miałam niedawno usunąć. Zabieg sie niw odbył, ponieważ w cystę wdal sie stan zapalny- powiększyła się,jest zaczerwieniona i bardzo bolesna. Lekarz kazał najpierw zwalczyć zapalenie maścią Hydrocortison. Niestety,bez rezultatów. Jakimi lekami/masciami bez recepty lub domowymi sposobami mogę zalagodzic ten stan? Ile moze on trwać? Wizytę u swojego lekarza mam dopiero za 2tyg.i nie chciałabym przegapić momentu,w ktorym infekcja jeszcze bardziej się rozwinie.

Niestety bez zbadania nie jestem w stanie udzielić autorytatywnej odpowiedzi! Proponuję przyśpieszyć badanie u lek.prowadzącego lub...zmienić lekarza. zż