Kaszel, angina i katar u dziecka

Witam, mam pytanie syn 6letni 6.06 miał angine dostał antybiotyk auGmentin brał go 2tyg, w tym czasie pojawił się kaszel lekarzzalecił inhalacje z Nebbudu natomiast po tygodniudostał gorączki 38.7 mokry kaszel stwierdzili angine i zapalenie oskrzel pojawił się katar, dostałantybiotyk ceclor bierze juz go od 28.06 poprawa w zasadzie była już na drugi dzień zero gorączki, natomiast na migdałah dalej są małe delikatne białe plamki ale już mniej niż wcześniej. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania dziecka nie jestem w stanie pomóc, prosze udać się do lekarza na wizyte kontrolna, nie wiem jak wygladaja te zmiany w gardle...