Kaszel i ból w klatce piersiowej

Witam od paru miesiecy walcze z kaszlem , nie wiem jak sobie z tym radzic bo domowe sposoby i tabletki nie wiele daja,kaszel atakuje nagle w dzien jaki i w noc przy tym bardzo boli mnie klatka piersiowa i podbrudek .robilam zdjecie klatki piersiowej i jest wszystko dobrze ... Prosze o jakakolwiek podpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pulmonologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.