Kaszel i bóle w klatce piersiowej

Witam mam 20 lat . Od paru miesiecy miałam straszny kaszel . Teraz doszlo do tego ze boli mnie w klatce piersiowej i miedzy lopatkami, bardzo.szybko sie.mecze po chwili zaczyna mnie lapac strasznie silny bol w okolicy obojczyka w strone lopatki, nie potrafię leżeć na plecach czy nawet na boku, dzienie oblewaja mnie cieple poty tak jak bym caly czas miala goraczke , plus to straszny katar . Byla tez gorączka , ((pracuję w domu pomocy społecznej jako pokojowa )

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.