Kaszel i uczucie ciężkości w gardle a nerwica

Witam, mam 20 lat i jestem mężczyną. Od kilku tygodni mam uporczywy kaszel. Byłem u lekarza i przepisał mi Duomox, niestety bezskutecznie. Wczoraj znowu byłem u lekarza i zmienił mi leki, mam Elofen, Herbapect, Klabion i tabletki osłonowe Osłonik Max. Mam też dziwne uczucie cieżkości w gardle i taką jakby gulę w gardle. Powinienem się obawiać czegoś poważnego czy to tylko nerwica ? Proszę o pomoc !

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza