Kaszel tchawiczy u 52-letniej osoby

Witam od tygodnia kaszlę jest kasza lz tchawicy tak powiedziała lek rodzinna i powiedziała że przesuneła się tchawica.Zadała pytanie czy palę ale ja nie pale i nie mam kontaku z osobami palacymi. Dostałam trosicam ale nie ma żadnej poprawy.Jestem po całkowitym usunięciu tarczycy .Operacja była 11 miesięcy temu.Do jakiego lekarza powinnam się udać? bo co mam zrobić?aby nie dusił mnie ten kaszel.Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności proponuję kontakt z pulmunologiem lub lekarzem wykonującym operację usunięcia tarczycy. Trudno mi udzielić bardziej jednoznacznej porady bez możłiwości przeprowadzenia badania.