Kaszel z wymiotami u 6-letniej córki

Dzień dobry moze państwo mi pomogą moja 6 letnia córka ma kaszel któremu towarzyszą wymioty i tak jest od trzech tygodni przez 1 tydzień pani doktor stwierdziła przeźębieniekazala podawać flegaminę pleumolan fluo clemastinum kaszel nie ustal wiec na kolejnej wizycie zostalo stwierdzone utajone zapalenie pluc i oczywiście za aplikowany antybiotyk zinack i wykrztusny ACC mini antybiotyk wziola do końca ale kaszel nie minol oczywiście wizyta i kolejny antybiotyk amosiklav sinupret nasiwin cle

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie ma konkretnego pytania. Proponuję udać się do lekarza pediatry specjalisty pulmonologii dziecięcej. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.