Suchy kaszel i wymioty u córki

Witam. Córka od soboty ma kaszel suchy, z objawami zanoszenia, aż do wymiotów, oczywiście nasilał się wraz z upływem czasu, najpierw tylko podczas snu, obecnie także w ciągu dnia. (córka skończy 2 lata w br)jest alergikiem i dostaje: monkasta , oraz aerius, na stałe. Ma skłonności do chorób oskrzelowych, Obecnie poza kaszlem nie ma żadnych innych objawów, jest ruchliwa, wesoła, nie wygląda na chorą. Co mogę jej podawać, i czy mam się martwić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany kaszel najpewniej jest wynikiem infekcji dróg oddechowych. Sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz zaleci właściwe leczenie.