Katar a brak odczuwania zapachu

Witam od dwóch msc nie czuje zapachu katar na początku miałam przeźroczysty potem biały i w końcu zielony poszłam do lekarza laryngologia dostałam sinupret i nic z tego poszłam do swojego lekarza bo od trzech tyg straciłam smak do czegokolwiek i nadal to wszystko się utrzymuje dziś słabiej słyszę na lewe ucho mam przytkane trochę co może być przyczyną ? Bień gr już wytrzymać dwa miesiące temu rodzilam dziecko miałam antybiotyk przez siedem dni dam ramoclav 850 dziś dostałam a po napro ceroxim2x1

Działaj szybko u profesjonalnego laryngologa bo to może zostać na całe życie. Nie lecz się u laryngologów leczących lekami z reklam TV typu sinupret.