Katar i kłujący ból ucha po zakończeniu antybiotykoterapii na zatkane zatoki

Witam. Mam 19 lat. Tydzień temu skończyłem brać antybiotyk Doumox, na zatkane zatoki, katar nadal się utrzymuje i zmienił kolor na bardziej żółtawo-zielony. Od wczoraj pojawił się u mnie silny kłujący ból ucha ( także zagłuszenie ). Moje pytanie brzmi z czy mo może być związane ?

Witam. Bol ucha moze byc wynikiem rozprzestrzenienia sie infekcji na ucho srodkowe. Wskazana jest ponowna ocena lekarska.