Katar i stan podgorączkowy oraz suchy kaszel u półrocznego dziecka

Witam! Moja półtoraroczna corka od piatku ma katar , a od niedzieli niewielki stan podgoraczkowy, dzisiaj pojawił sie sporadyczny suchy kaszel, od 5 dni podaje jej neosine i vibovit. Czy powinnam udać sie z nia do lekarza, zachowuje sie normalnie jest radosna bawi sie, ma dobry apetyt. dzwonilam do przychodni i twierdza ze jesli nic zlego sie nie dzieje nie powinnam przyhodzic bo jest cala poczekalnia chorych dzieci, jednak troszke niepokoi mnie ze katarek nie przechodzi i pojawil sie lekki kasz

W razie pogorszenia stanu można zasięgnąć porady lekarza.