Skąd u mnie stan podgorączkowy?

Dzien dobry , od ok 2 tyg mam stan podgoraczkowy najczesciej 37,2 , po drzemce zdarza sie niska temp 36,2 . Wykonalam badania z krwi i moczu i jedynie co odbiega od normy to WBC 3.9 ,W moczu liczne szczawiany i liczne bakterie ,i nie wiem czy plaskie nablonki liczne w moczu o ile dobrze rozczytalam to xos zlego ,czy to moze miec wplyw na moja temp?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne zapoznanie się z całymi wynikami, być może infekcja w drogach moczowych. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.