Katar, kaszel a poziom IgE u 6,5-letniego dziecka

Witam,córka-(wiek 6,5roku)od 8miesiecy ma wieczny katar od kataru przeszła 3zapalenia ucha,co miesiąc kaszle infekcja i katar,wszystko przechodzi katar zostaje.zrobiłam testy na pasożyty-3krotnie,wymaz z nosa gardła,laryngolog trzy razy i ok i teraz zrobiłam test krwi na ige całkowite wyszło 1,92 iu/ml.co oznacza tak niski poziom?? za tydzień jedziemy do allergologZ góry dziekuje za porade. pozdrawiam Joanna.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie podała Pani poziomów laboratoryjnych i bez nich ciężko zinterpretować wynik badania. Jednakże wydaje się, że taki poziom nie odbiega od normy. Pozdrawiam