Katar, kaszel a swędzenie skóry

witam moi brat od 3 dni chory jest ma katar kaszel mocno na kaszle bardzo go boli brzuch jak kaszle nad brzuszu i pszy tym od czasu do czasu plecy pszytym ma słabe nogi i od czasu do czasu go boli w niketurym mijesc czy to moze brak witamien lub magnezu i chiał bym dodac ze od od wczoraj cały czas sie drapie bo rekach lub noga plecach asz ma je czerwen i swiedzie go w roznych miesjcach o tym samym czasie czy to cos pomarznego czy nie prosze o infrmacje ci mamy zrobiec

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie proszę udać się z bratem do lekarza pediatry, bez badania nie można nic powiedzieć. Konieczne jest aby lekarz pediatra lub lekarz rodzinny wykonał bezpośrednie badanie lekarskie, które pozwoli określić odpowiednie zalecenia.