Katar, kichanie, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem podczas pobytów w domu

Witam. Jestem studentką i wracam co ok. 2 tygodnie do domu na ok 2 dni. Ostatnie 5 wizyt w domu pamiętam tak samo ciągły katar, kichanie, a nocą ogromny kaszel, duszności, gwizdanie przy oddychaniu, trudności w nabraniu powietrza, nieprzespane noce bo gdy tylko się położę cały czas to samo. Po prostu nie mogę oddychać. Wracam na mieszkanie do siebie i jest ok. Nigdy nie byłam alergikiem, nie byłam na nic uczulona. Strasznie mnie to męczy. Proszę o poradę, co to może być.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.