Katar od urodzenia u 20-tygodniowego dziecka

Moj 20 tygodniowy synek od urodzenia ma katar. Przerwa byla 5 tygodniowa, podczas wizyty w Polsce. W UK lekarze zalecaja Paracetamol a ostatnio antybiotyk. Od drugiego tygodnia zycia codziennie czyszcze nos sola morska I odciagam nadmiar wydzieliny Frida, raz dziennie robie inhalacje. Katar jest bezbarwny. Do tego kaszel, ktory dokucza szczegolnie w czasie snu. Syn czesto trze nosek i oczy.Co 2-3 tygodnie pojawia sie wysypka na klatce piersiowej I szyji.Nie wystepuje goraczka ani braku apetytu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli zalecona terapia nie odniesie skutku to konieczna będzie wizyta kontrolna.