Kiedy będę mogła wrócić do pracy po tym złamaniu?

Witam we wtorek złamałam kość promieniową z przemieszczeniem grzbietowym rękę mi nastawiono i założono gips na 6 tygodni Kiedy będę mogła wrócić do pracy , cze za 1,5 będzie to możliwe? I czy normalne jest ze gips jest założony krzywo? Mogę ruszać palcami i gips mam założony do łokcia

nie ocenię założenia opatrunku gipsowego; byc może ręka będzie na tyle sprawna po zdjęciu gipsu że będzie Pani mogła wrócić do pracy - nie wiem jaki jest charakter tej pracy