Kiedy miesiączka wróci do regularności po porodzie?

Witam jestem Mama od 3 miesięcy to moje czwarte dziecko a trzecie CC okres miałam jakieś trzy tygodnie temu i teraz nie mam nie karmię piersią ale mam jeszcze pokarm który sam czasami leci czy miesiączka będzie teraz regularna? Wcześniej była regularna po każdym porodzie

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u ginekologa a najlepiej u ginekologa- endokrynologa.