Kiedy mogę wykonać badanie Bhcg, by na 100% wykluczyć ciążę?

Witam, ostatni okres dostalam 22 grudnia, 24 grudnia odbylam stosunek bez zabezpieczenia. kiedy mogę wykonać badanie beta hcg by na 100% wykluczyć ciąże?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Może już Pani wykonać badanie oznaczenia poziomu betaHCG we krwi. Za pomocą tego badania można z bardzo dużym prawdopodobieństwem, graniczącym z pewnością wykluczyć ciążę.