Kiedy mogły wystąpić dni płodne u 24-latki?

Witam.mam problem jestem po 4 o poronieniu ale na szczęście samoistnym bo poprzednie kończyły się na stole mam świetnego lekarza chodź wizytę mam dopiero 1.10...A nie wiem jak mam policzyć teraz dni płodne po krwawieniu .A nie chce mu zadawać już takich pytań bo i tak przez cały czas mam z nim kontakt A po prostu jest mi głupio ..ostatnia miesiączke miałam 3.08 teraz krwawilam od 18-23...

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest poczekanie do kolejnego krwawienia najlepiej dwóch i obliczenie ile trwa cykl i na tej podstawie wyliczyć dni płodne

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.