Kiedy możliwe jest wystąpienie owulacji?

Ania 37 lat.Mam cykle regularne 31-32 staramy się o trzecie dziecko od roku bez skutecznie.Dostałam colstybegyt od 9 dnia przez 7 dni po jednej tabletce.I mam pytanie?Kiedy może wystąpić owulacja?W ulotce pisze że od 11-15,ale przy braniu tego leku od 5 dc.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najbardziej prawdopodobne jest wystąpienie owulacji 16-18 dnia cyklu