Kiedy można chodzić po złamaniu trzonu piszczeli?

Witam!Kiedy mozna chodzic po zlamaniu trzonu piszczela i zespoleniu go srubami sciagajacymi?I o co chodzi ze stopniowym obciazaniem tej nogi?

Wszelkie zalecenia powinien Pani wydać lekarz prowadzący leczenie w szpitalu. Możliwe że zawarł je na karcie wypisowej.
Każdy przypadek złamania i późniejszego zespolenia goi się indywidualnie i trudno mówić kiedy konkretnie może Pani stawać na kończynie itp.