Kiedy można starać się o dziecko po odstawieniu plastrów Evra?

Stosowałam 2 miesiące plastry evra, teraz odstawilam czy nalezy odczekac 3 miesiace jesli chcemy starac sie o dziecko?

Aleksander Ropielewski

Nie ma taiej konieczności, jednak należy się liczyć z mniejszą szansą na zajście w ciażę po zakończeniu stosowania antykoncepcji przez pierwsze kilka miesięcy od jej zakończenia.