Planowanie ciąży po odstawieniu plastrów Evra

Witam. chcę mieć dzieco i odstawić plastry . Od 3 lat stosuje plastry Evra. wcześniej konsultowałam się ze swoim ginekologiem i powiedział,że bezpiecznie bedzie się starać o dziecko po okolo 3 miesiącach od odstawienia hormonów.tylko że boję się czy po takim czasie przyjmowania hormonów to jets bezpieczne . czy wystarczy poprostu przestać naklejać plastry ??? czy nie wystąpią jakieś skutki uboczne w moim organiźmie ?pozdrawiam

Tak, wystarczy po prostu przestać stosować antykoncepcję ( w Pani przypadku przestać naklejać plastry). Ze skutków ubocznych to najpewniej wzrost libido;) Pozdrawiam