Kiedy można starać się o dziecko po wcześniejszej utracie?

Witam w 32 tygodniu ciazy stracilam dziecko z przyczyn odklejenia sie lozyska i zalania maluszka , stracilam przy tym 3,5 litra krwi Kiedy moge starac sie o nastepne dziecko ? Dodam ze przez cala ciaze o siebie dbalam i przyczyna odklejenia sie lozyska nie jest znana , lekarze rozkladaja rece Czy moge uniknac w/w przypadlosci ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powrócić do starań po bezpośredniej ocenie ginekologicznej