Strach przed kolejną ciążą po utracie dziecka w wyniku odklejenia się łożyska

22 maja tego roku stracilam dziecko w wyniku odklejenia sie lozyska do dnia dzisiejszego caly czas mam to przed oczami. psychicznie nie jestem gotowa na kolejna ciaze przzynajmniej nie przeznajblirzszy rok.boje sie ,czy to normalne.?

Witam,
silne emocje i stres jaki Pani przeżyła są jak najbardziej zjawiskiem nomalnym i obawa o kolejną ciążę jak najbardziej uzasadniona po tego typu przeżyciach.
Jednak powinna Pani zgłosić się do psychologa, który pomoże Pani dojść do siebie.
Kolejna ciąża nie powinna się kojarzyć ze strachem, ponieważ możliwym jest jej zupełnie prawidłowy przebieg w następnej próbie.

Pozdrawiam!