Kiedy można usunąć makijaż permanentny?

Witam! Dziś mojej mamie został zrobiony makijaż permanentny brwi. Wyszły grubo- pomimo ustaleń i nierówno. Chcę ją zabrać na usunięcie. Kiedy najlepiej? Chcemy to zlikwidować jak najszybciej! Myślę o metodzie laserowej Q

Najpierw musi się wszystko wygoic i dopiero można cokolwiek zrobić prosze poszukać studio tatuazu we Wrocławiu usuwaja za pomoca ostrzykiwania makijaz pernamentny.