Kiedy odrosną włosy po wyrwaniu?

Witam. Jeśli ktoś wyrwał mi włosy, spora ilość, że widać łyse ale tylko troszeczkę mi zostało, to w jakim czasie mi odrosną? Moje włosy są cienkie, i słabe. byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i dziekuję za udzielenie informacji.

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani jaką ma Pani długość włosów. Po wyrwaniu zaczynają one rosnąć natychmiast i rosną w tempie ok. 1cm na miesiąc.