Kiedy prawdopodobnie doszło do zapłodnienia?

Witam! ostatnia miesiaczke mialam 18 września cykle sa nieregularne trwaja ok 29 31/32 dni, czasem nawet więcej. Dn 12 grudnia mialam usg wykazalo 10tydz i 6dn i zastanawia mnie czy jest to data poczecia? Czy do zapłodnienia moglo dojsc po 6 pazdziernika? Prosze o odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podana data ostatniej miesiączki i wiek ciąży na podstawie USG wskazują, że prawdopodobna data poczęcia to 30.09.2013 r. - 06.10.2013 r.