Kiedy test ciążowy jest wiarygodny?

Mam25 lat. W listopadzie urodziłam dziecko. Okres pojawił mi się po 8 tygodniach od połogu. Okres miałam w styczniu, natomiast teraz spóżnia mi się tydzień. Robiłam testy ciążowe 3, ktore wyszły negatywnie. Czy powinam się martwić kolejną ciążą?

Witam serdecznie,
Test ciążowy wykonany w dniu spodziewanej miesiączki jest wiarygodny.
Nie napisała Pani czy nadal karmi Pani piersią. Jeżeli tak, to miesiączki mogą być nieregularne, aż do momentu całkowitego odstawienia dziecka od piersi.
Pozdrawiam