Kiedy uprawiać seks, aby zwiększyć szanse na zapłodnienie?

witam.od 6 miesięcy staram się o dziecko.mam 23 lata. okresy mam regularne, 30,31 dni.mój lekarz powiedział mi,że dni płodne przypadają 13-16 dnia cyklu.uprawiam sex 13-15 dnia i nadal nic.bóle jajnika mam 16 dnia cyklu.łykam olejek z wiesiołka pierwszy miesiąc, a drugi miesiąc stosuje żel conceive plus. jednak w tym miesiącu nie odczuwam żadnego bólu.moje pytanie:kiedy najlepiej uprawiać sex?wyczytałam,że owulacja występuje 14dni przed następną miesiączką. czyli 16,17 dzień jest najlepszy?

Lek. Tomasz Budlewski

Myśle ze w dni które lekarz określił jako płodne. Proponuje dodatkowo wykonać badanie nasienia u partnera lub jeszcze troszkę poczekać i sie jeszcze trochę postarać