Pytania o najlepszy czas na zapłodnienie

Mam parę pytań 1. Czy to prawda że sperma ludzka regeneruje się i jest najlepsza do zapłodnienia po około 72 dniach od ostatniego wytrysku ? 2. U ludzi do zapłodnienia dochodzi zwykle pomiędzy 10 a 18 dniem cyklu i czytałem gdzieś że najlepiej jest wpuścić nasienie dwa dni przed owulacją ( 48 h przed 10 dniem ) prawda ? 3. najlepiej zacząć uprawiać sex 48 h przed owulacją żeby nie przeoczyć dni płodnych i uprawiać sex co dwa dni ? 4. i czy przez okres dni płodnych należy uprawiać sex co dwa ?

Wszystko to prawda ! Należy jednak indywidualnie ustalić u Pani dni płodne tzn zwrócić uwagę na kłucia w dole brzucha zwiększony śluz w pochwie i ew poprzeć te objawy testem owulacyjnym. Jeżeli wszystko zgadza się z Pani obserwacjami ww punkty są w pełni uzasadnione.