Brak zapłodnienia przy owulacji

Witam . Ostatnia miesiączke miałam 20 października . 31 października byłam u lekarza ktory po wykonaniu usg stwierdzil ze owulacja powinna nastąpić w poniedziałek 3.11 , kazał współżyć od niedzieli 2.11 , dla pewności robiłam testy owulacyjne do wczoraj(05.11) niestety nie pokazały one owulacja . Niezabezpieczam sie z mężem od kwietnia , od sierpnia intensywnie staramy sie o dziecko , biorę kwas foliowy ale wszystko bez żadnych rezultatów . Co robic ?

Witam,
dostępne w aptekach testy owulacyjne nie zawsze dają wiarygodne odczyty,
jeżeli lekarz stwierdził owulację w badaniu USG - był to bardzo miarodajny odczyt.

Aby doszło do skutecznego zapłodnienia, należy próbować - czasem kilka miesięcy, czasem krócej.
Oczywiście dni najbardziej płodne występują między 10 a 14 dniem cyklu, licząc za pierwszy dzień cyklu pierwszy dzień krwawienia.

Pozdrawiam!