Czy owulacja mogła wystąpić wcześniej?

Witam serdecznie.Podczas poprzedniego cyklu miałam wykonany monitoring cyklu. Wszystko, jak stwierdził lekarz (wyniki etc. ) wyglądało książkowo. Niestety pierwsze próby skończyły się 5 dniowym krwawieniem miesiaczkowym. Tj. Cykl rozpoczął się 20.02., po czym od 02.03 korzystam z testow owulacyjnych clearblue. Do dnia dzisiejszego testy wskazują na brak owulacji. Czy możliwym jest żeby owulacja nastąpiła przed 02.03? Cykle są regularnie 28dn.

Lek. Katarzyna Szymczak

Możliwe że była lub jeszcze będzie, a do tego te testy nie zawsze są wiarygodne.
Pozdrawiam