Pomiar temperatury i ustalenie owulacji oraz brak okresu

Witam, mam regularne cykle, mierze temperaturę codziennie przed wstaniem z łóżka. moje cykle są 31 -33 dniowe w 20 dniu cyklu test owulacyjny był pozyt, nastąpił skok temperatury a dzień puzniej krople krwi na bieliznie, więc wnioskuję że do owulacji doszło tydzień puzniej temperatura spadła kolejnego dnia wzrosła i to jeszcze bardziej niż przed owulacją i utrzymuje się do dnia dzisiejszego okres powinien być 12.11 a nie mam do tej pory beta <2 co wyklucza ciąże, może powinnam powtórzyć badanie

Witam. Takie skoki temperatury i brak miesiączki wynikają najprawdopodobniej z wahań poziomu hormonów. Wynik testu ciążowego wykonanego w tym czasie powinien dać już miarodajny wynik.