Kiedy wrócić do pracy po zakrzepicy nogi?

Witam miesiac temu po dwu dniowej podrozy autem trafilam do szpitala z zakrzepica calej lewej nogi jestem na zwolnieniu od tego czasu prubuje chodzic ale po paru metrach noga boli i puchnie po jakim czasie bede mogla wrocic do pracy jak dlugo moze trwac takie leczenie biore eliquis 2razy dziennie 5mg mam ciezka sytuacje i musze szybko wrocic do pracy prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

W jaki rodzaj jest to pracy? Wskazana jest wizyta u lek rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich danych będzie można coś więcej powiedzieć . A jak długi jest już Pani na zwolnieniu? Być może będzie konieczność wizyty u lekarza medycyny pracy lub lekarza zakładowego