Kiedy wykonać badanie beta hcg, aby wynik był wiarygodny?
Witam,do niebezpiecznego stosunku doszło 7 - września koło północy - wytrysku nie było, po 18 godzinach zażyłam Escapelle z usg wiem że nie było owulacji. W sobotę zaczęłam krwawić- jak miesiączka ze skrzepami krwi które trwało do środy. Plecy bolały mnie jak przy normalnej miesiączce. Mój okres zazwyczaj trwa 5 dni.Chciałam zapytać kiedy mogę wykonać beta hcg żeby wynik był wiarygodny? Czy to krwawienie mogę uznać za miesiączkę?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! By wynik był wiarygodny, badanie poziomu beta-hCG należy wykonać po około 8 dniach od stosunku. Opisane krwawienie może Pani uznać za miesiączkę.