Kiedy zniknie brzydki zapach z buzi?

Witam 16 lipca o 10 pod narkozą usunięto mi 4 zęby czwórkę po lewej stronie u góry. Na dole po lewej stronie 7 ząb który leczyłam kanałowo i był stan zapalny ucho mnie bolało i szczeka.Usuneli mi też dwa kozenie po prawej stronie na dole ósemke oraz siodemke. Szwu rozpuszczalne mi założono. Po obudzeniu dostałam 2 kroplówki i do domu. Dziś mamy niedzielę 19 lipiec. Bolą mnie miejsca po usunięciu Ale tylko na dole siódme i ósmy ząb. Trochę śmierdzi. Pouczę szałwią dziś i biorę ibuprofem na ból. Mam tez stan podgoraczkowy 37.2. Czy to tak powinno byc? Kiedy przestanie mi "śmierdzieć " z buzi

Z reguły po usunięciu zębów nie zaleca się intensywnego płukania jamy ustnej żadnymi płukankami czy naparami, bo można doprowadzić do wypłukania skrzepu z zębodołów (szwy, niezależnie czy rozpuszczalne czy nierozpuszczalne, nie rozwiązują tego problemu).