Kiedy można usunąć drugiego zęba?

Witam. Miałem dziś usuwananego zęba nr 6 po lewej górnej stronie. Niestety czeka mnie jeszcze jedno usunięcie - także 6tka tylko po prawej stronie u góry. Moje pytanie brzmi kiedy można usunąć drugiego zęba? Pozdrawiam

Witam!
Jeżeli zębodół goi sie dobrze i nie ma Pan żadnych dolegliwości,można usunąć kolejny ząb już po kilku dniach! Zęby są po obu stronach,więc po usunięciu ich prawie jednocześnie miałby Pan problem z przyjmowaniem pokarmów...
Pozdrawiam.