Kiedy zrobić test po inseminacji?

Witam!
Dzisiaj mija 6 dzień po inseminacji, nie mogłam już wytrzymać i zrobiłam test, jedna kreska jest bardzo widoczna, a ta druga w połowie i sama nie wiem, czy to jest ciąża, jak dopiero minął 6 dzień po inseminacji. Piszą też, że robi się dopiero test po 12 dniach.

Witam serdecznie,
test ciążowy po inseminacji należy wykonać po 10-12 dniach. Wcześniej może Pani wykonać badanie beta HCG z krwi. Wynik tego badania jest bardziej wiarygodny. Nawet jeżeli druga kreska na teście ciążowym jest słabo widoczna, to traktujemy go jako pozytywny. Dlatego najprawdopodobniej jest Pani w ciąży. Należy umówić się na wizytę do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam