Kifoza i pogłębiona lordoza a zaburzenia erekcji

Wady postawy a erekcja witam mam 30 lat i chcialem sie dowiedziec czy przy wadzie postawy zaokraglone plecy kifoza i poglebiona lordoza pozatym miesnie plecow sa bardzo ponapinane moga wystepowac problemy z erekcja

Dzień dobry!

Na to pytanie może odpowiedzieć Panu lekarz seksuolog, najlepiej neurolog seksuolog po badaniu i poznaniu pełnej historii Pana dolegliwości.

Pozdrawiam!

Witaj!

Jeśli chodzi o zaburzenia erekcji spowodowane zaburzeniami postawy i napięciami w obrębie miednicy to mogą one mieć wpływ na współżycie - zwłaszcza napięcia. Jednak najlepiej skonsultować to z lekarzem - neurologiem, następnie udać się do seksuologa. Pozdrawiam!