Kilkukrotne badania USG i regularne badania krwi a nowotwór

PILNE! Mój tata dwa tygodnie temu miał laparoskopowo usuwany woreczek żółciowy przez miesiąc przez zabiegiem miał 4 razy robione usg ze względu na stany zapalne i regularne badania krwi nagle z wycinka wychodzi nowotwór czy to możliwe? już raz tutejsi lekarze zbyt pochopnie wystawili tak złą diagnozę nieslusznie mojej babci. mogli się pomylić?

Nie odpowiem na to pytanie , albowiem - NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Za malo wiem o stanie pacjentki i Jej chorobie ,abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie!!! zż