Torbiele piersi a leczenie nowotworu

Witam serdecznie jestem w trakcie leczenia nowotworu piersi lewej bylam na usg piersi i wykazalo mi 3 torbiele piersi prawej.Szesc lat temu mialam z tej piersi usuwane torbiele operacyjnie.Teraz martwi mnie fakt pojawienia sie torbieli kiedy objeta jestem leczeniem nowotworu.Czy moga byc niebezpieczne te torbiele w moim przypadku.Dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Witam , za mało znam szczegóły stanu Pani zdrowia , abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę być pod stałą , baczną obserwacją lekarza prowadzącego! z.żurawski