USG piersi po kwadrektomii piersi

mam pytanie jestem po kwadrektomi piersi guza lisciastego zlosliwego przeszlam 25 naswietlan teraz jestem poprostu pod kontrola ostatnio w czercu mialam usg piersi wszystko bylo dobrze natomiast lekarz mi kolejna wizyte dopieru w grudniu moje pytanie brzmi czy powinam zrobic usg sobie na wlasny koszt powiedzmy w pazdzierniku czy czekac do wizyty grudniowej bardzo sie boje zebym czegos niezaniedbala bo juz mi grozila amputacja piersi i z cudem jej uniklam prosze o porade

Witam , mam za mało szczegółów dotyczących choroby , abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie! Proponuję skonsultować się telefonicznie z lekarzem prowadzącym w celu wyjaśnienia wątpliwości!!! z.żurawski