Co oznacza wynik USG rzepki?
wynik usg zachyłek nadrzepkowy bez cech płynu wiezadło poboczne boczne nieco niejednorodne o cechach zmian zapalno-przeciazeniowych zarys łąkotki przyśrodkowej nieco niejednorodne bez cech uwypuklania więzadlo poboczne przysrodkowe w czesci głebokiej niejednorodne

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Witam , proszę omówić wynik tego badania z lekarzem , który je zlecił! Ja , nie znając szczegółów - powodów badania - nie potrafię odpowiedzieć autorytatywnie! z.żurawski