USG piersi i guzek a ryzyko raka piersi

Dobry wieczór.8 miesięcy temu miałam robione usg piersi potym jak znalazłam maly guzek jak sie okazalo nic poważnego tam nie było ale niedawno zalwazylam ze jest bardziej wymacalny ale nie większy.mam teraz dostać okres może przed okresem bardziej go czuć.w grudniu mam kolejne usg ale boje się ze to rak.i w tym moje pytanie czy może tak szybko rozwinąć sie rak.mam 25 lat.dodam ze guzek wy ze daje mi sie ruchliwy

Witam , proszę zgłosić do lekarza prowadzącego! Ja , bez zbadania i oceny obecnego stanu nie mogę powiedzieć nic autorytatywnego na odległość W-wa-Lubliniec!!! z.żurawski