Jaki to może być rodzaj raka?

Witam serdecznie prosze mi powiedzieć ci to może oznaczać Rak nieokreslony (płuca, oskrzela, tchawica)A w wyniku z bronchoskopii i tomografu pisze jest zajete lewe płuco część tchawicy węzły pod lewą pachą i jakiś guzek 8 milimetrow w śródpiersiu moje pytanie czy to rak złośliwy ? Jaki to może być rodzaj raka ?

Witam , rozpoznania w onkologii stawia lekarz histopatolog na podstawie badania materiału pobranego z guza !!! Ja nie jestem w stanie na odległość W-wa-Za-ne powiedzieć cokolwiek na temat rodzaju choroby(nowotworu)!!! z.żurawski