Wynik USG piersi i guzek

Witam. Jestem kobietą, mam 21 lat. Wykryłam sobie pół roku temu guzka piersi. Miałam przeprowadzone USG, guzek wielkości 13mm. Wyniki biopsji cienkoigłowej: Ścięty płyn tkankowy, pasma tkanki łącznej oraz skupiska i płaciki komórek nabłonkowych bez cech atypii. Obraz cytologiczny może odpowiadać zmianie łagodnej. I tu pojawia się pytanie, czy ten guzek trzeba usunąć? Czy może się przekształcić w coś złośliwego?

Witam , podejrzewam , że lekarz , który kierował lub wykonywał badanie usg poinformował Panią o częstości i zakresie następnych wizyt! Proszę się do tego stosować! z.żurawski