Czy wynik biopsji guza trzustki jest nieprawidłowy?

Dzień dobry! Mam pytanie? Mój brat miał biopsję guza trzustki. Wynik wyszedł ujemny. Lekarze chcą powtórzyć zabieg. Czy następnym razem, wynik może być inny? Jeżeli nadal będzie ujemny, to czy istnieje nadzieja na wyzdrowienie? Pozdrawiam.

Witam , mam za mało danych abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę szczegóły omówić z lekarzem prowadzącym! z.żurawski