Co oznacza Cellulae carcinomatosae planoepitheliale?

Na lewym płucu mam guza,dowiedziałam się po biopsji,że mam cellulae carcinomatosae planoepitheliale,jestem już po jednym raku,było to 2 lata temu,rak płaskonabłonkowy rogowaciejący szyjki macicy.G2.Miałam wtedy operacje,radioterapię i brachyterapię.Mam pytanie w związku guza płuca(wielkość 2,2 cm),czy to może być przerzut,co to jest za rodzaj guza,,za miesiąc mam mieć operację,czy to nie za długo zwlekać z tą operacją,czy on do tego czasu nie urośnie,jakie są rokowania?Proszę o odpowiedź.

Witam , mam za mało danych abym mógł odpowiedzieć coś autorytatywnie! Proszę pozostawać pod opieką i w pełnym zaufaniu do lekarzy prowadzących! z.żurawski